ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

    Відповідно до типового індивідуального договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами п.п. 5 п. 11 на споживача покладено обов'язок письмово інформувати виконавця про зміну власника житла та про фактичну кількість осіб, які постійно проживають у житлі споживача, протягом 30 календарних днів від дня настання такої події.
    Додатково повідомляємо, що плата за послуги нараховується в т.ч. і на малолітніх дітей.
    Просимо дотримуватись вимог чинного законодавства та своєчасно повідомляти про зміну кількості зареєстрованих осіб.

Вивіз листя

Реагуючи на ваші зауваження стосовно вивозу листя, роз'яснюємо:
        Вивіз листя не входить у вартість тарифу за вивезення твердих побутових відходів. Листя із загальноміських територій, парків, скверів, тротуарів, тощо вивозить Рівненське ШЕУ Комунальне Рівненське Шляхово-Експлуатаційне Управління Автомобільних Доріг або Трест зеленого господарства КП Рівненський міський трест зеленого господарства, з якими було укладено договір на виконання цих послуг з Департаментом інфраструктури та благоустрою РМР.
        Що стосується ОСББ і решти багатоквартирних будинків, КАТП 1728 погоджується проводити вивезення листя та обрізаного листя з прибудинкових територій , але у разі оплати вказаних послуг споживачами. Для цього вам потрібно звернутися у транспортний відділ підприємства до майстрів, які закріплені за наступними мікрорайонами: м-н Покровський – Наталя Вікторівна (067)544-40-78; м-н Ювілейний – Олександр Ростиславович (098)371-77-19; м-н Північний – Ігор Юрійович (097)890-70-18 або ж за адресою Курчатова, 22.
        Якщо говорити про приватний сектор, то вивіз квітів, листя та огудиння входить у вартість тарифу вивезення відходів. НАГОЛОШУЄМО такий вивіз відбувається щонайменше один раз в тиждень згідно графіку мікрорайону обсуговування маршрутів.

Важлива інформація!

     За рішенням Державної комісії ТЕБ та НС з 26 жовтня 2021 р. з 00:00 год. на території Рівненської області почали діяти карантинні обмеження “червоної” зони (“червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2).
     У зв’язку з “червоним” рівнем епідемічної небезпеки підприємство зобов’язане дотримуватись відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів. Відвідувачі приймаються за наявності “зеленого” COVID- сертифікату або негативного ПЛР- тесту або експрес –тесту на COVID-19, який чинний 72 години.
     У наших силах зупинити COVID-19. Вакцинуйтеся та носіть маски, які значно уповільнюють поширення корона вірусу та допоможуть врятувати життя!
Адміністрація КАТП 1728

СПОЖИВАЧАМ

     Нагадуємо вам про необхідність повідомляти КАТП 1728 про зміну власника житла та фактичну кількість осіб, які постійно проживають з Вами. Надати інформацію ви можете за телефонами ☎️ (067) 361-75-23, (0362) 64-23-09 в абонвідділі підприємства.
    А також в Центрі надання адміністративних послуг, сектор F за адресою: майдан Просвіти, 2.
    У випадку не надання Вами достовірної інформації про кількість зареєстрованих осіб у житловому приміщенні підприємство у разі необхідності має технічну можливість самостійно визначити кількість зареєстрованих осіб та провести у базі даних донарахування за послуги з поводження з побутовими відходами.

Що робити з опалим листям?

Останнім часом у Рівному та навколишніх селах почастішали випадки спалювання опалого листя та сухостою. Це погано впливає на стан екосистеми та здоров’я людей. Тож КАТП 1728 радить опале листя і суху траву не палити, а вивозити на сміттєзвалище або компостувати. Як компостувати, четайте далі

Що ж робити з опалим листям?

Найбільш дружнім по відношенню до довкілля шляхом утилізації опалого листя є компостування. Найціннішою характеристикою компосту є великий вміст у ньому необхідних для рослин хімічних сполук.

         Для компостування листя складають у купи шириною 2 м і висотою до 1,7 м. В основу купи вкладають до 25 см шар землі. Кожен з шарів листя не має перебільшувати 30 см. На цю ж купу можна скидати пташиний послід, харчові рештки. Кожен з шарів присипають землею. Протягом літа компост 2-3 рази перелопачують. Компост вважається готовим, якщо перетворився на однорідну темну розсипчасту масу. При літній закладці компост дозріває за 2-3 місяці, при осінній – за 6-8. Аналогічно компостування можна проводити в траншеях глибиною до 1 м і шириною 1,5 м. Траншейне компостування більш зручне, тому що при ньому компост рівномірно зволожується і не пересихає.

           Використовувати компост як добриво можна вже через рік після закладки. Його корисні властивості зберігатимуться ще 4 роки в якості прикореневого підживлення дерев і кущів.

         Якщо ви бачите, як несвідомі громадяни палять листя, не стійте осторонь, пояснюйте, що цього робити не можна. Адже користі від компостування листя набагато більше, як рослинам, так і навколишньому середовищу!

До відома громадян!!!

❗Прийом громадян начальником КАТП 1728 Сергієм Марчуком, який традиційно здійснюється щосереди, СКАСОВУЄТЬСЯ на час дії обмежень «червоної» карантинної зони!
 
✅БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ РІДНИХ!
 

Як працює полігон твердих побутових відходів

 

        Щоденно, щохвилини людство продукує все більше і більше сміття, засмічує планету різноманітними відходами. Це негативно впливає на екологічну ситуацію та навколишнє природнє середовище, що в результаті має шкідливі наслідки для здоров’я населення. А що ж зі сміттям відбувається в Рівному?

        Домінуючим способом поводження з побутовими відходами залишається їх вивезення та захоронення на полігоні  сміттєзвалища.

        Тож після того як тверді побутові відходи потрапляють до контейнерів, його за допомогою спецтехніки відвозять на сміттєвий полігон.

Полігон твердих побутових відходів - це складна природоохоронна інженерна споруда, яка призначена для захоронення твердих побутових відходів що забезпечує санітарне та епідемічне благополуччя населення, екологічну безпеку навколишнього природного середовища, запобігає розвиткові небезпечних геологічних процесів і явищ.

          Машини проходять зважувальний пункт, після чого сміття транспортується на відкритий майданчик зі сміттям.

          Саме там бульдозер розгортає його, для того щоб відповідна спецтехніка накрила шаром землі. а вже потім на земний шар вивезли чергову порцію сміття.

   

        Таким чином на Рівненському сміттєвому полігоні вже утворився 40-метрове нашарування відходів. Втім, це не означає, що ситуація критична. Адже наш сміттєвий полігон зможе приймати тверді побутові відходи упродовж, як мінімум семи років.

 

НАГАДУЄМО з 1 червня 2021 змінився тариф на вивезення побутових відходів

ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ!!!

Нагадуємо з 1 червня 2021р тарифи на послуги поводження з побутовими відходами за рішенням виконавчого комітету РМР, на одну людину в місяць становлять:
❗ 19,00 грн для мешканців багатоквартирних, одноквартирних будинків з наявністю усіх видів благоустрою.
❗ 22 грн, для мешканців будинків індивідуальної забудови і присадибною ділянкою.
❗ 2,60 грн, за абонентське обслуговування на 1 особовий рахунок в місяць у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами.

Оголошення

КАТП 1728 повідомляє, що накопичене гілля після видалення й обрізки дерев та кущів на прибудинкових територіях, не є побутовими відходами.

КАТП 1728 вивозить лише побутове сміття, а вивіз гілля, яке часто складується біля контейнерів і створює антисанітарний стан територій, не здійснює. Таке сміття має вивозитися за рахунок споживачів.

Для належної організації вивезення таких відходів КАТП 1728 надає платні послуги автотранспортом підприємства.

Вартість автопослуг наступна:

 

№ з/п

Назва

Вартість за 1 годину, грн.

  без ПДВ

  ПДВ

з  ПДВ

1

Трактор ХТЗ-3512                                       

273.21

54.64

327.85

2

Навантажувач ТУМ-180                             

293.96

58.79

352.75

3

Екскаватор  «ЕВЕНТ»                                

311.27

62.25

373.52

4

Навантажувач  ПТМ на базі БЕЛАРУС   

399.53

79.91

479.44

5

Автомобіль ЗІЛ – 130 самоскид                              

315.57

63.11

378.68

6

Автомобіль VOLVO

321.00

64.20

385.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вартість захоронення вивезеного гілля: 136.33 грн./тонна (з ПДВ), вага гілля визначається шляхом зважування на сміттєзвалювальному полігоні.

Більше статей...

Сторінка 1 з 5

КОНТАКТИ

Адреса

33018 м. Рівне,
вул. Курчатова, 22

E-mail адреса

katp1728abon Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - абонентний відділ

katp-1728 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - приймальня

Телефони

(0362) 64-23-09 абонвідділ

(067) 361-75-23 абонвідділ

(0362) 63-52-98 бухгалтерія

(0362) 63-48-71 приймальна

НАПИШІТЬ НАМ

ГАЛЕРЕЯ

JoomShaper