КАТП 1728, ПОТРІБНІ НА ПОСТІЙНЕ МІСЦЕ РОБОТИ ВОДІЇ

Запрошуємо водіїв автотранспортних засобів, а саме сміттєвозів марки Ford та МАЗ, а також водія на самоскид ЗІЛ.
Висока заробітна плата, офіційне працевлаштування, оплата лікарняних, премії, основна та додаткова відпустка гарантується!
Деталі за телефоном (0362) 63-48-71, +38(067)364-04-89 або ж за адресою м.Рівне, вул. Володимира Стельмаха, 22 (колишня Курчатова)

КУДИ ДІТИ НОВОРІЧНІ ХВОЙНІ

Новорічні свята скоро підійдуть до завершення, а це означає, невдовзі рівняни розпочнуть позбуватися ялинок та сосон.
- КАТП 1728 звертається до споживачів із проханням не створювати стихійні сміттєзвалища та залишати святкові дерева біля сміттєвих майданчиків. Прохання не змішувати гілля із твердими побутовими відходами і не викидати їх до сміттєвих контейнерів.
- Хвойні дерева будуть відправлені на КП "Рівненський міський Трест зеленого господарства, для подрібнення на щепу, яку відправлять на теплопостачаючі організації для спалювання у твердопаливних котлах, а також весною при потребі будуть використовувати для мульчування.

З Новим 2023!

Колектив КАТП 1728 вітає жителів Рівненської територіальної громади із першим робочим днем у Новому 2023 році!
Нехай, цей рік подарує нам довгоочікуваний МИР та ПЕРЕМОГУ!
Все буде Україна!

До уваги водіїв!

Шановні водії, звертаємо вашу увагу на правила паркування поблизу сміттєвих майданчиків. Від сьогодні 22 грудня інспектори муніципальної варти почнуть штрафувати порушників правил паркування. У Департаменті мунварти зазначили, що присутність водія при накладанні штрафу — необов'язкова.
«При створенні повідомлення про притягнення до адмінвідповідальності інспектор вказує наступні дані: марку авто, частину статті, яку порушив автомобіль, і відповідний пункт ПДР. На підставі цього розмір штрафу коливатиметься від 340 до 680 гривень", — пояснив начальник відділу контролю за паркуванням Артур Шибрук.
 

Інформація для балансоутримувачів багатоквартирних будинків

В зв'язку з погіршенням погодніх умов КАТП 1728 звертається до голів ОСББ та Управлінських компаній, з проханням забезпечити проїзд до контейнерних майданчиків.
Через значні опади снігу сміттєвозні автомобілі не завжди можуть дістатися сміттєвих контейнерів. Крім того відповідно до правил благоустрою, балансоутримувачі та суб’єкти господарювання зобов’язані забезпечити вільний проїзд сміттєвозних автомобілів до майданчику.
Аби не створювати антисанітарії в місті НАГОЛОШУЄМО, що згідно договору "Про надання послуг з поводження з побутовими відходами" споживач зобов’язаний забезпечувати умови для вільного доступу до контейнерних майданчиків.
Вдячні усім за розуміння!

Інформація про збір відпрацьованих батарейок

Адміністрація КАТП 1728, дякує усім небайдужим, хто долучився до збору відпрацьованих батарейок.
Завдяки вам шановні рівняни, в грудні ми відправили до Львову 1490 кг відпрацьованих батарейок, після чого вони будуть відсортовані та в подальшому передані на утилізацію до Польщі. Варто відмітити, що наше підприємство таку роботу проводить уже не перший рік, а все для того, аби запобігти негативному впливу на здоров’я рівнян та навколишнього середовища нашої громади.
До прикладу у 2021 році було відправлено 1513 кг, у 2020 – 1513 кг, та у 2019 – 873 кг. Відповідно до міської Програми збирання та утилізації відпрацьованих батарейок КАТП 1728 уклало договір із Дочірнім підприємством «Боднарівка» КП «Зелений Львів». Реалізовано за кошти платників податків.
 
Звертаємо вашу увагу, за результатами досліджень 1 пальчикова батарейка отруює в середньому 16 м² землі. Куди можна викинути використані батарейки, дивіться нижче.
Перелік місць встановлення боксів:
1. Рівненська міська рада вул. Соборна, 12а;
2. Рівненський районний відділ поліції ГУ НП в Рівненській області, вул. Пушкіна, 4;
3. Рівненський державний гуманітарний університет вул. Пластова, 31;
4. Управління житлово-комунального господарства вул. Шевченка, 45;
5. Торговий центр "Злата Плаза" вул. Короленка, 1;
6. Національний університет водного господарства та природокористування вул. Соборна, 11;
7. Національний університет водного господарства та природокористування вул. Карнаухова;
8. Кінопалац "Україна" майдан Незалежності, 2;
9. Центр надання адміністративних послуг майдан Просвіти, 2;
10. Рівненська гуманітарна гімназія вул. С. Ковалевської, 17;
11. Головне управління ДСНС у Рівненській області вул. Полуботка, 37;
12. ГО "Час дій" вул. Коновальця, 4;
13. Рівненський коледж НУБіП вул. Коперника, 44;
14. Рівненський міський палац дітей та молоді вул. Кн. Володимира, 10;
15. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 РМР, вул. Є. Коновальця, 17;
16. Управління економіки РМР
17. КАТП 1728 за адресою Курчатова, 22.
Запрошуємо всіх небайдужих рівнян долучатись до збору відпрацьованих батарейок!
 
 

Звертаємось до жителів Рівненської ТГ

Щороку підприємство КАТП 1728 займається збором відпрацьованих батарейок.
 Звертаємося з проханням до мешканців міста, а також підприємців, здати відпрацьовані елементи живлення на територію КАТП 1728 за адресою Володимира Стельмаха 22 (колишня Курчатова), або ж звернутися за телефоном (067) 544- 40- 78 аби наші майстри змогли приїхати до вас та забрати . Зібрані батарейки в подальшому будуть відправлені на утилізацію до європейських країн.
 Подбаймо про довкілля разом!!!

Благодійний ярмарок "Благо твори"

Учора в Рівному на території Парку Молоді до Міжнародного дня захисту тварин Центр Стерилізація та ГО "Під егідою" провели благодійний ярмарок «Благо твори». Рівняни мали можливість поспілкуватись з вихованцями Центру Стерилізації, а також почути історії господарів чотирилапих, яких небайдужі взяли на своє утримання.
За словами майстрині Центру Стерилізації Тамари Сиротинської, такі заходи необхідні нашому місту:
«Попри війну у Рівному багато добрих людей, які з усіх сил намагаються допомагати безпритульним тваринам. Долаючи жорстокість та байдужість, ці непересічні рівняни – волонтери, завжди показують любов до тварин та популяризують гуманне до них ставлення. Особливо радує те, що молоде покоління не байдуже до братів наших менших і завжди із задоволенням долучається до подібних акцій. Сьогодні вкотре хочу висловити щирі слова вдячності ГО «Під егідою» та дівчатам волонтерам, які неабияк допомагають нашому Центру»
Не зважаючи на дощову погоду свято вдалося на славу. Дякуємо усім хто долучився!

Змінюється вартість послуги

      Сьогодні члени міськвиконкому прийняли рішенння про підняття тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами.
      Відтак, з 1 вересня розмір плати для одного мешканця для багатоквартирних, одноквартирних будинків (з наявністю усіх видів благоустрою) становитиме: 28,36 грн.
      Для одного мешканця будинків індивідуальної забудови з присадибною ділянкою розмір плати буде: 32,80 грн. Без врахування абонентного обслуговування.     
      Керівник підприємства Сергій Марчук каже: «Звісно підвищення тарифів це завжди складно для населення, особливо в умовах війни. Ми це розуміємо, та були змушені підвищити тариф оскільки змінилися цифри основних складових тарифу. Це і вартість палива, яка за останній період зросла більше ніж у два рази, мастильні матеріали та комплектуючі до сміттєвозів, які теж значно зросли в ціні. Хочемо наголосити, що вказаний тариф є собівартісним і жодного прибутку в тариф не закладено. Оскільки підприємство не має жодного бюджетного фінансування, тому розраховує на кошти від надання послуг та їхню оплату. До слова, хочу зауважити, що у сусідньому із нами Луцьку тариф уже давно становить 27,61 грн та 31,17 грн, у Житомирі 31,60 грн та 33,75 грн, у тому ж таки Хмельницьку 29.30 грн та 32,93 грн. Вкотре дякуємо споживачам за своєчасну оплату комунальних послуг. Все буде Україна.»

Похання укласти договір споживачам!

Підприємство КАТП 1728, звертається з проханням до споживачів. В терміновому порядку укласти договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами. Для цього потрібно звернутися в КАТП 1728 за адресою: м.Рівне, вул.Курчатова, 22
(каб. №1, абонентський відділ)

При собі необхідно мати наступні документи власника квартири:

-          Паспорт

-          Довідку про присвоєння ідентифікаційного номера

-          Довідку про склад зареєстрованих осіб у житловому приміщенні

-          Документи, що засвідчують право власності.

Телефон для довідок: 64-23-09, (067)361-75-23  абонентський відділ

Прохання сплачувати за надані послуги вчасно!

Рада національної безпеки та оборони України наголошує, що воєнний стан не звільняє громадян від обов’язку плати за комунальні послуги.  

Комунальне автопідприємство КАТП 1728 РМР звертається із проханням до споживачів, здійснити оплату послуг за вивезення побутових відходів та дякує відповідальним громадянам, які це уже зробили. Оскільки не зважаючи на воєнний стан підприємство і надалі продовжує безперебійно забезпечувати ваші оселі послугою вивозу побутових відходів, а також сплачувати податки до державного й місцевого бюджетів, з яких здійснюється фінансування ЗСУ.Внесемо свій вклад у перемогу!

Виконуймо свої громадянські обов’язки!

Більше статей...

Сторінка 1 з 6

КОНТАКТИ

Адреса

33018 м. Рівне,
вул. Володимира Стельмаха (Курчатова), 22

E-mail адреса

katp1728abon Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - абонентний відділ

katp-1728 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - приймальня

Телефони

(0362) 64-23-09 абонвідділ

(067) 361-75-23 абонвідділ

(0362) 63-52-98 бухгалтерія

(0362) 63-48-71 приймальна

НАПИШІТЬ НАМ

ГАЛЕРЕЯ

JoomShaper