Змінюється вартість послуги

      Сьогодні члени міськвиконкому прийняли рішенння про підняття тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами.
      Відтак, з 1 вересня розмір плати для одного мешканця для багатоквартирних, одноквартирних будинків (з наявністю усіх видів благоустрою) становитиме: 28,36 грн.
      Для одного мешканця будинків індивідуальної забудови з присадибною ділянкою розмір плати буде: 32,80 грн. Без врахування абонентного обслуговування.     
      Керівник підприємства Сергій Марчук каже: «Звісно підвищення тарифів це завжди складно для населення, особливо в умовах війни. Ми це розуміємо, та були змушені підвищити тариф оскільки змінилися цифри основних складових тарифу. Це і вартість палива, яка за останній період зросла більше ніж у два рази, мастильні матеріали та комплектуючі до сміттєвозів, які теж значно зросли в ціні. Хочемо наголосити, що вказаний тариф є собівартісним і жодного прибутку в тариф не закладено. Оскільки підприємство не має жодного бюджетного фінансування, тому розраховує на кошти від надання послуг та їхню оплату. До слова, хочу зауважити, що у сусідньому із нами Луцьку тариф уже давно становить 27,61 грн та 31,17 грн, у Житомирі 31,60 грн та 33,75 грн, у тому ж таки Хмельницьку 29.30 грн та 32,93 грн. Вкотре дякуємо споживачам за своєчасну оплату комунальних послуг. Все буде Україна.»

ЩИРІ ВІТАННЯ!

    Ми стрімко наближаємося до Нового року та Різдва, і робимо це на швидкості 120 приємних спогадів на годину. У цей час наше Рівне перетворюється на одну велику компанію друзів, які завжди готові змінювати світ навколо себе. І ми невимовно раді, що є частиною цієї компанії. Нехай у наступному році у всіх нас буде рівно 365 причин, щоб радіти життю, дарувати затишок наших сердець близьким людям, приторкатися до таємниць та будувати грандіозні плани. 2022-й стане роком, коли ми піднімемося на вершину, де буде багато:
У смішок
С триманості
П рофесіоналізму
І деалів
Х азяйновитості
    Відпускайте новорічні мрії на волю, загадуйте бажання, і вони обов’язково здійсняться. І будьте щасливі у вашому бажанні робити те, що хочете, і хотіти того, що робите.

ЗМІНИ У ГРАФІКУ РОБОТИ

До уваги жителів приватного сектору, в яких згідно графіку маршруту вивіз сміття відбувається у П’ЯТНИЦЮ. Це наступні вулиці: Підкови, Дорошенка, Добра, Липського, Пересопницька, Біла, Калнишевського, Пирогова, Львівська, Хоткевича, Я. Бичківського, Герцена, Промислова, Старицького, Липського, Пересопницька, провулок Підгірний, район ліній Боярки та Тинного.
7 СІЧНЯ сміття не вивозитиметься, щодо 1 СІЧНЯ і решту святкових днів працюємо в звичайному режимі.
Дякуємо за розуміння.

ДО УВАГИ БАЛАНСОУТРИМУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

       Підприємство КАТП 1728 звертається до голів ОСББ та Управлінських компаній, з проханням забезпечити проїзд до контейнерних майданчиків. 

       У зв'язку з погіршенням погодних умов, а саме через велику кількість снігу та автомобілів, які стоять надто близько до контейнерних майданчиків, сміттєвозні автомобілі не завжди можуть дістатися сміттєвих контейнерів. Крім того відповідно до правил благоустрою, балансоутримувачі та суб’єкти господарювання зобов’язані забезпечити вільний проїзд сміттєвозних автомобілів до майданчику.

       Аби не створювати антисанітарії в місті НАГОЛОШУЄМО, що згідно договору "Про надання послуг з поводження з побутовими відходами" споживач зобов’язаний забезпечувати умови для вільного доступу до контейнерних майданчиків.

 

НОВІ СМІТТЄВОЗИ

     Сьогодні у КАТП 1728 представили місту нові спецавтомобілі фірми Ford, це високоефективні сміттєвози, призначені для збору і транспортування великого обсягу твердих побутових відходів.

     Як зазначає секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян: «Це нові спецмашини, марка яких зарекомендувала себе позитивно на українському ринку. Оновлення техніки - це один з пріоритетів депутатського корпусу, тож продовжуватимуть і надалі сприяти оновленню техніки, аби забезпечити безперебійне прибирання побутового сміття.»
     Керівник підприємства Сергій Марчук в свою чергу подякував депутатському корпусу та колективу КАТП 1728 за підтримку в реалізації такої покупки. Для підприємства це надзвичайно важливо, адже мали багато проблем з технікою впродовж року, особливо в період пікових навантажень минулої зими. Тому будемо продовжувати працювати в цьому напрямку.

     Голова постійної комісії з питань міського господарства, транспорту, зв`язку та екології Катерина Марчук наголошує, що це лише початок, як депутатка РМР від політичної сили "Рівне Разом" і надалі буде ініціювати та підтримувати оновлення технічної бази у комунальній галузі нашого міста.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

    Відповідно до типового індивідуального договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами п.п. 5 п. 11 на споживача покладено обов'язок письмово інформувати виконавця про зміну власника житла та про фактичну кількість осіб, які постійно проживають у житлі споживача, протягом 30 календарних днів від дня настання такої події.
    Додатково повідомляємо, що плата за послуги нараховується в т.ч. і на малолітніх дітей.
    Просимо дотримуватись вимог чинного законодавства та своєчасно повідомляти про зміну кількості зареєстрованих осіб.

Вивіз листя

Реагуючи на ваші зауваження стосовно вивозу листя, роз'яснюємо:
        Вивіз листя не входить у вартість тарифу за вивезення твердих побутових відходів. Листя із загальноміських територій, парків, скверів, тротуарів, тощо вивозить Рівненське ШЕУ Комунальне Рівненське Шляхово-Експлуатаційне Управління Автомобільних Доріг або Трест зеленого господарства КП Рівненський міський трест зеленого господарства, з якими було укладено договір на виконання цих послуг з Департаментом інфраструктури та благоустрою РМР.
        Що стосується ОСББ і решти багатоквартирних будинків, КАТП 1728 погоджується проводити вивезення листя та обрізаного листя з прибудинкових територій , але у разі оплати вказаних послуг споживачами. Для цього вам потрібно звернутися у транспортний відділ підприємства до майстрів, які закріплені за наступними мікрорайонами: м-н Покровський – Наталя Вікторівна (067)544-40-78; м-н Ювілейний – Олександр Ростиславович (098)371-77-19; м-н Північний – Ігор Юрійович (097)890-70-18 або ж за адресою Курчатова, 22.
        Якщо говорити про приватний сектор, то вивіз квітів, листя та огудиння входить у вартість тарифу вивезення відходів. НАГОЛОШУЄМО такий вивіз відбувається щонайменше один раз в тиждень згідно графіку мікрорайону обсуговування маршрутів.

Важлива інформація!

     За рішенням Державної комісії ТЕБ та НС з 26 жовтня 2021 р. з 00:00 год. на території Рівненської області почали діяти карантинні обмеження “червоної” зони (“червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2).
     У зв’язку з “червоним” рівнем епідемічної небезпеки підприємство зобов’язане дотримуватись відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів. Відвідувачі приймаються за наявності “зеленого” COVID- сертифікату або негативного ПЛР- тесту або експрес –тесту на COVID-19, який чинний 72 години.
     У наших силах зупинити COVID-19. Вакцинуйтеся та носіть маски, які значно уповільнюють поширення корона вірусу та допоможуть врятувати життя!
Адміністрація КАТП 1728

СПОЖИВАЧАМ

     Нагадуємо вам про необхідність повідомляти КАТП 1728 про зміну власника житла та фактичну кількість осіб, які постійно проживають з Вами. Надати інформацію ви можете за телефонами ☎️ (067) 361-75-23, (0362) 64-23-09 в абонвідділі підприємства.
    А також в Центрі надання адміністративних послуг, сектор F за адресою: майдан Просвіти, 2.
    У випадку не надання Вами достовірної інформації про кількість зареєстрованих осіб у житловому приміщенні підприємство у разі необхідності має технічну можливість самостійно визначити кількість зареєстрованих осіб та провести у базі даних донарахування за послуги з поводження з побутовими відходами.

Що робити з опалим листям?

Останнім часом у Рівному та навколишніх селах почастішали випадки спалювання опалого листя та сухостою. Це погано впливає на стан екосистеми та здоров’я людей. Тож КАТП 1728 радить опале листя і суху траву не палити, а вивозити на сміттєзвалище або компостувати. Як компостувати, четайте далі

Що ж робити з опалим листям?

Найбільш дружнім по відношенню до довкілля шляхом утилізації опалого листя є компостування. Найціннішою характеристикою компосту є великий вміст у ньому необхідних для рослин хімічних сполук.

         Для компостування листя складають у купи шириною 2 м і висотою до 1,7 м. В основу купи вкладають до 25 см шар землі. Кожен з шарів листя не має перебільшувати 30 см. На цю ж купу можна скидати пташиний послід, харчові рештки. Кожен з шарів присипають землею. Протягом літа компост 2-3 рази перелопачують. Компост вважається готовим, якщо перетворився на однорідну темну розсипчасту масу. При літній закладці компост дозріває за 2-3 місяці, при осінній – за 6-8. Аналогічно компостування можна проводити в траншеях глибиною до 1 м і шириною 1,5 м. Траншейне компостування більш зручне, тому що при ньому компост рівномірно зволожується і не пересихає.

           Використовувати компост як добриво можна вже через рік після закладки. Його корисні властивості зберігатимуться ще 4 роки в якості прикореневого підживлення дерев і кущів.

         Якщо ви бачите, як несвідомі громадяни палять листя, не стійте осторонь, пояснюйте, що цього робити не можна. Адже користі від компостування листя набагато більше, як рослинам, так і навколишньому середовищу!

До відома громадян!!!

❗Прийом громадян начальником КАТП 1728 Сергієм Марчуком, який традиційно здійснюється щосереди, СКАСОВУЄТЬСЯ на час дії обмежень «червоної» карантинної зони!
 
✅БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ РІДНИХ!
 

Більше статей...

Сторінка 1 з 5

КОНТАКТИ

Адреса

33018 м. Рівне,
вул. Володимира Стельмаха (Курчатова), 22

E-mail адреса

katp1728abon Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - абонентний відділ

katp-1728 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  - приймальня

Телефони

(0362) 64-23-09 абонвідділ

(067) 361-75-23 абонвідділ

(0362) 63-52-98 бухгалтерія

(0362) 63-48-71 приймальна

НАПИШІТЬ НАМ

ГАЛЕРЕЯ

JoomShaper